Becco

Wzorniki kolorów online

Tynki mozaikoweTynki akrylowe

Dla klientów

Najbardziej cieszy nas zadowolenie klienta

Klienci sami do nas wracają
Tynki i Farby BECCO pozwolą Ci przez lata cieszyć się pastelowym kolorem. Warto zainwestować w jakościowe produkty aby zyskać piękne wnętrza i elewacje cieszące oko podczas spotkań z przyjaciółmi i uroczystości rodzinnych.
 
Fotolia_64903463_XS.jpg
 
Dekoracje czyste i trwałe na lata
Jakościowy tynk efektownie zdobi i chroni elewację Twojego domu, wystarczy niewielka ilość zieleni by zyskać efekt słonecznej Grecji. Tynki są odporne na warunki atmosferyczne. Klimat wnętrza domu tworzą przede wszystkim barwy, światło i przestrzeń. Dobrej jakości pigmenty użyte w naszych farbach najlepiej dodadzą klimatu Twojemu wnętrzu. Stosując produkty BECCO zaoszczędzisz pieniądze i czas, efekty dekoracji będą widoczne przez lata, a utrzymanie czystości łatwe i proste, gdyż farby są odporne na zabrudzenia. Dobry wybór materiałów sprawi, że zyskasz podziw swoich gości.

Na cokoły – tynki mozaikowe

Finezyjne kompozycje kamyków, różne kolory, ładnie toczone kruszywo. Niepowtarzalny efekt na dlugie lata. Tynki kamyczkowe zdobią cokół domu, chronią przed zabrudzeniami i czynnikami atmosferycznymi. Na zewnątrz i do wewnątrz (fragmenty ścian, balkony, klatki schodowe).
 
  • BC 3 .jpg
  • BS 3 .jpg

Na elewacje - tynki silikonowe, SISI, akrylowe

Z najwyższej półki Tynki silikonowe najbardziej odporne na pleśń, grzyby i porosty. Odporne na zabrudzenia, z efektem "samoczyszczenia". Doskonale kryjące. Tynki silikatowo-silikonowe o zwiększonej przyczepności i trwałych kolorach. Oddychające, odporne na warunki atmosferyczne. Tynki akrylowe standardowe, o wysokiej elastyczności, odporne na zadrapania. Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
 
  • B 451.png
  • B 165.png