Becco

Wzorniki kolorów online

Tynki mozaikoweTynki akrylowe

Dla inwestorów

Szybko i skutecznie

Nasi inwestorzy zawsze mogą liczyć na szybką i profesjonalną realizację zamówień bez względu na miejsce dostawy. Mamy stałe, już wypracowane trasy dostaw. Ponadto produkty BECCO dostępne są w ponad 110 punktach sprzedaży zlokalizowanych w różnych rejonach kraju.

Oferujemy tynki dobrej jakości, łatwe do nałożenia, na których chętnie pracują wykonawcy. Tynki BECCO są szczególnie cenione przez Wykonawców ze względu na łatwość ich położenia. Doskonale nadają się do nakładania metodą natryskową, jak i metodą tradycyjną.

Nasze tynki mozaikowe produkujemy z najwyższej jakości kruszyw kwarcowych. Tynki akrylowe, silikatowo-silikonowe i silikonowe wytwarzamy w pięknej palecie barw, z najwyższej jakości żywic i bardzo trwałymi pigmentami. Zastosowanie wysokiej jakości dodatków przeciwgrzybicznych gwarantuje, że nasze tynki są bardzo odporne na porastanie elewacji grzybami. Razem z tynkami proponujemy odpowiednio dobrane grunty barwione, które gwarantują piękne i trwałe kolory na elewacjach przez długie lata.

Cennik fabryczny produktów BECCO

Wzorniki

Wzornik mozaikowy

Wzornik akrylowy

Wzornik silikatowo-silikonowy

Wzornik silikonowy

Wzornik farb