Becco

Wzorniki kolorów online

Tynki mozaikoweTynki akrylowe

Dla wykonawców

Tynki doskonałej jakości, łatwe w nakładaniu

Tynki BECCO są szczególnie cenione przez Wykonawców ze względu na łatwość ich nakładania. Doskonale nadają się do nakładania metodą natryskową, jak i metodą tradycyjną. Nasze tynki mozaikowe produkujemy z najwyższej jakości kruszyw kwarcowych. Tynki akrylowe, silikatowo-silikonowe i silikonowe wytwarzamy w pięknej palecie barw, z najwyższej jakości żywic i bardzo trwałymi pigmentami. Razem z tynkami proponujemy odpowiednio dobrane grunty barwione, które gwarantują piękne i trwałe kolory na elewacjach.

Zastosowanie kompletnego Systemu Ociepleń BECCO z klejami do styropianu i siatki upoważnia do uzyskania 3 letniej gwarancji na ocieploną elewację.

Szkolenia dla wykonawców

BECCO Sp. z o.o. wykazuje szczególną dbałość o szkolenia dla wykonawców. Bezpłatnie szkolimy wykonawców i handlowców na terenie całej Polski.

Cennik fabryczny produktów BECCO

Wzorniki

Wzornik mozaikowy

Wzornik akrylowy

Wzornik silikatowo-silikonowy

Wzornik silikonowy

Wzornik farb

System ociepleń BECCO

System ociepleń budynków BECCO z różnymi odmianami tynków jako warstwy wierzchniej gwarantuje profesjonalne i trwałe ocieplenie ścian elewacyjnych płytami styropianowymi. Zestaw wyrobów do wykonywania ociepleń betonowych i murowych ścian zewnętrznych budynków systemem BECCO może być stosowany do ocieplania ścian o różnych rozwiązaniach materiałowych w budynkach nowowznoszonych oraz eksploatowanych.

Ocieplenia BECCO są wykonywane w 4 odmianach, w zależności od rodzaju tynku warstwy wierzchniej.

Odmiana I dla Tynku akrylowego:
 1. Zaprawa klejąca BECCO klej do styropianu KS – do mocowania płyt styropianowych do podłoża.
 2. Zaprawa klejąca BECCO uniwersalny klej do systemów ociepleń KU – do wykonywania warstwy zbrojonej pod wyprawę tynkarską.
 3. Środek gruntujący BECCO farba gruntująca GT – do gruntowania podłoża pod wyprawy tynkarskie.
 4. Tynk akrylowy TA (kornik, baranek lub mozaika) Becco.
Odmiana II dla Tynku silikatowego:
 1. Zaprawa klejąca BECCO klej do styropianu KS – do mocowania płyt styropianowych do podłoża, stosowana także w odmianie I.
 2. Zaprawa klejąca BECCO uniwersalny klej do systemów ociepleń KU – do wykonywania warstwy zbrojonej pod wyprawę tynkarską, stosowana także w odmianie I.
 3. Środek gruntujący BECCO grunt pod tynk silikatowy GS – do gruntowania podłoży pod wyprawy tynkarskie silikatowe.
 4. Tynk silikatowy TST Becco.
Odmiana III dla Tynku silikonowego:
 1. Zaprawa klejąca BECCO klej do styropianu KS – do mocowania płyt styropianowych do podłoża, stosowana także w odmianach I i II.
 2. Zaprawa klejąca BECCO uniwersalny klej do systemów ociepleń KU – do wykonywania warstwy zbrojonej pod wyprawę tynkarską, stosowana także w odmianach I i II.
 3. Środek gruntujący BECCO grunt pod tynk silikonowy GSC – do gruntowania podłoży pod wyprawy tynkarskie silikonowe.
 4. Tynk silikonowy TSN Becco.
Odmiana IV dla Tynku silikatowo-silikonowego:
 1. Zaprawa klejąca BECCO klej do styropianu KS – do mocowania płyt styropianowych do podłoża, stosowana także w odmianach I, II, i III.
 2. Zaprawa klejąca BECCO uniwersalny klej do systemów ociepleń KU – do wykonywania warstwy zbrojonej pod wyprawę tynkarską, stosowana także w odmianach I, II i III.
 3. Środek gruntujący BECCO grunt pod tynk silikatowo-silikonowy GSS – do gruntowania podłoży pod wyprawy tynkarskie silikatowo-silikonowe.
 4. Tynk silikatowo-silikonowy SiSi Becco.

Płyty styropianowe mogą być mocowane tylko za pomocą zaprawy klejącej lub zaprawy klejącej i łączników mechanicznych, w sposób określony w projekcie technicznym. Na płyty styropianowe należy nakładać warstwę z zaprawy klejącej, zbrojonej siatką szklaną i warstwy wyprawy tynkarskiej.