Becco

Wzorniki kolorów online

Tynki mozaikoweTynki akrylowe

O firmie

Firma BECCO istnieje od 2009 roku W swojej działalności w całości wykorzystuje polski kapitał. Dzięki niezawodności oraz wysokiej jakości oferowanych wyrobów marka BECCO szybko zyskała uznanie klientów. BECCO Sp. z o.o. jest profesjonalnym producentem tynków dekoracyjnych, farb elewacyjnych i wewnętrznych, zapraw klejowych, preparatów gruntujących i silikonów.

Dewiza firmy
Dewizą firmy BECCO jest oferowanie wysokiej jakości produktów. W ten sposób odpowiadamy na potrzeby klientów, którzy przez lata cieszą się z zastosowania naszych tynków lub farb. Za główny cel naszej działalności stawiamy sobie zadowolenie klienta.

Produkty Becco są szczególnie cenione przez klientów ze względu na właściwości użytkowe produktów. Nasze tynki i farby charakteryzują trwałe kolory, odporność na zmywanie i warunki atmosferyczne. Kładziemy nacisk na stałe udoskonalanie procesu technologicznego, wykorzystanie najlepszych surowców oraz szczegółową kontrolę jakości wyrobów gotowych. Umiejętnie łączymy zaawansowane technologie z bogatą ofertą kolorystyczną.

BECCO specjalizuje się w produkcji tynków mozaikowych na najwyższej jakości kamykach kwarcowych, do stosowania na zewnątrz i do wewnątrz. Jesteśmy największym składem barwionego kamienia kwarcowego w regionie. Nasi specjaliści bardzo starannie dobierają kolorystykę kruszywa kwarcowego do tynków mozaikowych. Oferujemy nowoczesne i eleganckie kompozycje tynków mozaikowych do zdobienia elewacji, cokołów, klatek schodowych, balkonów i in. powierzchni.

Markę Becco budujemy w oparciu o wysokiej jakości produkty chemii budowlanej i optymalny system dostaw. Firma Becco wykazuje szczególną dbałość o szkolenia dla partnerów handlowych i wykonawców. Szkolimy wykonawców i handlowców na terenie całej Polski.

„W trosce o naturę”
 
naturaBecco.png
Producent BECCO angażuje się w ochronę środowiska naturalnego. Od 2009 r. bierze udział w programie „W Trosce o Naturę”, stworzonego przez Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku SA. BECCO dokłada starań aby produkować ekologiczne towary o minimalnej szkodliwości dla środowiska. Na wszystkich naszych opakowaniach znajduje się informacja o selektywnej segregacji opakowań.